09128888903

24 ساعته - 7 روز هفته

sales@samcotools.com

پاسخ توسط کارشناسان فروش

پروژه مسکونی هیرو 6 – اشرفی اصفهانی

داربست ایمن نما

پروژه داربست بندی نما مجتمع مسکونی هیرو 6

خدمات شرکت سامکو: طراحی، تولید و اجرای داربست نما

کارفرما: جناب آقای احدی

 

احداث مجتمع هیرو 6 خیابان اشرفی اصفهانی تهران با کاربری مسکونی در سال 1400  آغاز شد. برای اجرای نمای ساختمان و دسترسی به ارتفاع 37 متر بدون اجرای کفراژ از داربست ایمن سامکو استفاده گردید.

این سیستم داربست بندی بدون نیاز به کفراژ و تنها با اتصال به سازه تا ارتفاع 100 متر اجرا می‌شود. استفاده از اقلامی چون : پایه، مهاری، بریس، پلتفرم و اتصالات پین و گوه این سیستم را به یک داربست ایمن و کارآمد تبدیل کرده است.

نصب زودبست نما
اجرای هم زمان زودبست نمای وجه شمالی و جنوبی پروژه مسکونی هیرو

 

اجرای کامل داربست نما
نصب پلتفرم برای تمام طبقات داربست نما پروژه مسکونی هیرو

اجرای داربست ایمن در پروژه مسکونی هیرو 6

طبق نقشه‌های سه بعدی طراحی شده اقلام مورد نیاز داربست بندی برآورد می‌شود. و برای ایمنی هر چه بیشتر کارگران برای تمام ردیف‌ها و طبقات داربست، زیرپایی فلزی ( پلتفرم) در نظر گرفته می‌شود.

در این اجرا برای تردد بین طبقات داربست از پلتفرم‌های نردبان دار استفاده شده است. تا دیگر نیاز نباشد که کارگران برای رفت و آمد بین طبقات لوله‌های داربست را گرفته و از آن بالا روند. به راحتی از هر نردبان دریچه‌دار تعبیه شده در هر طبقه می‌توانند رفت و آمد کنند. همین امر باعث به حداقل رسیدن حوادث در هنگام کار بر روی داربست می‌شود.

در ابتدای اجرا از پایه جک برای تراز کردن داربست بر روی زمین استفاده می‌شود. و پس از نصب پایه‌ها، مهاری ( المان‌های افقی) و پلتفرم‌ها جایگذاری می‌شوند. سیستم داربست بندی نوین سامکو برای تمامی نماها قابل اجرا است. و نسبت به داربست بندی سنتی زمان اجرا را به طور چشم گیری کاهش خواهد داد. نصب آن توسط کارگر ساده نیز امکان پذیر است و نیاز به داربست بند ماهر و تعداد نیروی کار زیاد ندارد.

داربست ایمن سامکو

تولید سیستم داربست بندی نوین طبق استانداردهای روز دنیا در کارخانه سامکو انجام گرفته است. و هدف از این کار به حداقل رساندن خسارات و حوادث در هنگام کار بر روی سازه موقت (داربست) بوده است.

دیگر مزیت‌های سیستم داربست بندی نوین سامکو:

  • نصب و دمونتاژ بسیار سریع و آسان
  • مونتاژ بدون نیاز به ابزار آلات خاص
  • کاهش نیروی انسانی جهت نصب داربست

برای براورد سیستم داربست بندی نما و اطلاعات بیشتر با دفتر فروش سامکو تماس حاصل فرمائید.

داربست بندی ایمن
داربست بندی نما پروژه مسکونی هیره 6 با استفاده از داربست ایمن سامکو

 

داربست ایمن نما
داربست بندی ساختمان هیرو 6 با استفاده پلتفرم‌های فلزی (زیرپایی) سامکو

خدمات فنی مهندسی شرکت سامکو

می‌توانید نقشه‌ها و اطلاعات پروژه خود را ارسال کنید و به صورت کاملا رایگان طراحی داربست بندی مورد نظر را به صورت دو بعدی و سه بعدی دریافت کنید. کارشناسان دفتر سامکو بهترین راه حل و برآورد را با توجه به پروژه و نمای ساختمان ارائه می‌دهند.

از طریق ادرس ایمیل sales@samcotools.com می‌توانید با کارشناسان سامکو در ارتباط باشید.

 

مهندس زمانی
مدیر فروش
0912-8888903
sales@samcotools.com

سامکو