09128888903

24 ساعته - 7 روز هفته

sales@samcotools.com

پاسخ توسط کارشناسان فروش

پروژه واحد اداری شرکت توسن – تهران

پلکان 8 پایه زودبست پروژه شرکت توسن

راه‌پله داربستی ایمن سامکو جهت اجرای سریع و ایمن برای دسترسی به گودبرداری‌ها استفاده می‌شود. این نوع پلکان بدون نیاز به داربست بندی حجیم و با در اختیار داشتن فضای محدود در کارگاه‌های ساختمانی قابل نصب است.

پروژه شرکت ابزار یراق توسن – عمق گودبرداری 23 متر

اجرای پروژه واحد اداری ابزارآلات توسن در شهر تهران خیابان وحدت اسلامی در سال 1401 شروع شده است. این پروژه دارای 10 طبقه روی همکف و 6 طبقه منفی است. در ابتدا برای این پروژه جهت دسترسی به گود از داربست سنتی نا ایمن استفاده گردید. که پس از مشاهده موارد نا ایمن و دشواری در رفت و آمد کارگران تصمیم بر استفاده از پلکان کارگاهی نوین می‌گیرند.

با توجه به عمق گودبرداری کارشناسان سامکو پلکان 8 پایه داربستی را پیشنهاد کردند. پلکان 8 پایه امکان اجرا و نصب برای ارتفاع‌های بالاتر را نیز دارد. این نوع از سیستم دسترسی در نیروگاه‌های عسلویه تا ارتفاه 80 متر نیز نصب و اجرا شده است.

سیستم راه‌پله داربستی 8 پایه

این نوع پلکان بر خلاف سیستم سنتی بدون نیاز به بست چدنی مونتاژ می‌شود. اتصال پایه و مهاری‌ها به روش کام و زبانه صورت می‌گیرد. پلکان کارگاهی با اتصال گرفتن از دیواره‌های گود و یا سازه نصب می‌شود.

البته در مواقعی که گود برداری به صورت کامل انجام نشده است، می‌توان این سیستم را به صورت top-down نیز اجرا کرد. اجرای بالا به پایین در مواقعی هست که امکان ایجاد پایه‌های پلکان در پروژه نیست، و با اتصال به سازه از بالا اجرا می‌شود. و از پایین قابلیت اضافه شدن المان‌ها را دارد.

ما برای پروژه‌‌ها بهترین راه حل را ارائه می‌دهیم. برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده بر روی سایت تماس بگیرید

اجرای راه پله ایمن داربستی در پروژه توسن
اجرای راه‌پله ایمن داربستی در پروژه شرکت توسن